2022 © Szkolenie psów Bytom, profesjonalna tresura psa Bytom, Tarnowskie góry, Psie przedszkole, Szkoła dla psów Bytom - CITYDOG.PL Wszelkie prawa zastrzeżone

PSIE PRZEDSZKOLE

Odpowiednie zrozumienie zachowania psa jest bardzo ważne w komunikacji z Tobą. Trzeba zrozumieć różnice pomiędzy szkoleniem szczeniaka, a jego wychowaniem, to nie to samo. Na naszych lekcjach dowiesz się jak prawidłowo wychować i komunikować się z psem oraz jak czytać jego mowę ciała.

 

Podczas zajęć skupiamy się na prawidłowej socjalizacji szczeniaków, reagowania na imię, zabawie motywacyjnej łup i pokarm, podążania za przewodnikiem, wzmacnianiu więzi z nim oraz zaczniemy przygodę z posłuszeństwem. Nauczymy Cię jak nagradzać i wzmacniać dobre zachowania oraz eliminować te złe. 

 

Psie przedszkole cennik:

Zajęcia prowadzimy w przyjazny dla Ciebie i Twojego szczeniaka sposób. Otrzymasz ogrom wiedzy na temat wychowania i szkolenia psa od doświadczonego trenera psów, który szkoleniem zajmuje się od ponad dekady.

Szkolenie grupowe

 

 

 

 

 1 lekcja - 50 zł/60 minut Lekcja niezobowiązująca, po przystąpieniu do kursu odliczamy koszt lekcji

DLACZEGO WARTO?

Między 3, a 12 tygodniem życia, szczenięta przechodzą okres socjalizacji - tzw. okno socjalizacyjne. W tym czasie szczeniaki uczą się relacji z człowiekiem, innymi psami oraz innymi gatunkami zwierząt. Pomożemy Ci najlepiej jak to możliwe wykorzystać ten czas, aby Twój pies w późniejszym czasie cieszył się życiem. 

Pokażemy Ci jak sprawić, aby Twój szczeniak załatwiał się poza domem, a także pomożemy Ci w nauce zostawania w domu, gdy nie możesz się zająć swoim przyjacielem. Dowiesz się jak panować nad psimi zachowaniami, tak aby okres dojrzewania przebiegł możliwie jak najłagodniej.

Psie przedszkole wspiera rozwój psychiczny Twojego szczeniaka. Nauczymy Cię jak uczyć Twojego psa nowych zachowań, jak zadbać o jego motywację oraz chęć do współpracy z Tobą. Po zakończeniu kursu otrzymasz dyplom wraz z oceną końcową!

Zajęcia prowadzimy w przyjazny dla Ciebie i Twojego szczeniaka sposób. Otrzymasz ogrom wiedzy na temat wychowania i szkolenia psa - w przystępnej cenie - od doświadczonego trenera psów, który szkoleniem zajmuje się od ponad dekady.

Szkolenie indywidualne

 

 

450 zł

850 zł

 Pakiet 6 lekcji   45 minut

 Pakiet 10 lekcji   45 minut

GALERIA

Tutaj trenujemy:

 

Zapraszamy również osoby z pobliskich miast.

Szkolenie psów Bytom, szkolenie psów Tarnowskie Góry, szkolenie psów Chorzów, szkolenie psów Katowice, szkolenie psów Piekary Śląskie, szkolenie psów Radzionków, psie przedszkole Bytom, psie przedszkole Radzionków, psie przedszkole Śląsk, szkolenie psów śląsk

Kontakt

ul. Niepodległości 17, Bytom

Szkoła dla psów Citydog