Szkolenia psów obronnych mają na celu uzyskanie wysokiej dyscypliny i szczególnego podporządkowania psa przewodnikowi. Uczy psa zatrzymania napastnika i eliminuje bezsensowne pogryzienia, pozwala psu nabyć szczególną umiejętność panowania nad własnymi emocjami, poczucia pewności siebie, odwagi i opanowania, pozwala uzyskać stabilność psychiczną. Zajęcia uczą psa rozpoznawania sytuacji niebezpiecznych, w których ma odpowiednio reagować. Oprócz psa również jego przewodnik będzie się uczył, jak radzić sobie w sytuacjach zagrożenia i jak uniknąć konfliktu.

2022 © Szkolenie psów Bytom, profesjonalna tresura psa Bytom, Tarnowskie góry, Psie przedszkole, Szkoła dla psów Bytom - CITYDOG.PL Wszelkie prawa zastrzeżone

KURSY BH/VT/IGP

Nasza szkoła prowadzi kompleksowe przygotowanie do egzaminów BH/VT oraz IGP. Wszystkie kursy prowadzone są zgodnie z regulaminem Związku Kynologicznego w Polsce.

 

Dzięki wspólnej pracy z nami, nauczysz swojego psa posłuszeństwa, obrony sportowej lub tropienia. Przygotujemy Cię razem z psem do zdawania egzaminów państwowych. Programy naszych kursów są dopasowane do potrzeb klienta oraz predyspozycji psa.

 

 

Sprawdź ofertę:

Zajęcia prowadzimy w przyjazny dla Ciebie i Twojego szczeniaka sposób. Otrzymasz ogrom wiedzy na temat wychowania i szkolenia psa od doświadczonego trenera psów, który szkoleniem zajmuje się od ponad dekady.

OBRONA SPORTOWA IGP

Obrona sportowa to jedna z części egzaminu IGP. Wiele osób twierdzi, że jest najbardziej widowiskowa. Podczas obrony przewodnika, pies musi znajdować wyłącznie pod jego kontrolą oraz puszczać rękaw na komendę.

 

Szkolenie z obrony sportowej obejmuje m.in. :

 

 • Osaczenie z obszczekaniem

 • Zatrzymanie pozoranta podczas ucieczki

 • Obrona po ataku pozoranta

 • Czołowy atak pozoranta na psa

 • Konwój - odprowadzenie pozoranta

 

Sprawdź naszą ofertę:

Kursy BH/VT/IGP w Citydog.pl

 1 lekcja - 50 zł/2 wyjścia psa Lekcja niezobowiązująca, po przystąpieniu do kursu odliczamy koszt lekcji

960 zł

1200 zł

GALERIA

 Pakiet 10 lekcji, 2 wejścia psa

-

 1 lekcja - 50 zł/60 minut Lekcja niezobowiązująca, po przystąpieniu do kursu odliczamy koszt lekcji

 Pakiet lekcji oraz cenę ustalamy indywidualnie

POSŁUSZEŃSTWO SPORTOWE IGP

W czasie kursu posłuszeństwa sportowego pies wraz z przewodnikiem jest przygotowywany do egzaminu zgodnego z regulaminem Związku Kynologicznego w Polsce. 

 

Szkolenie z posłuszeństwa obejmuje m.in. :

 

 • Chodzenie przy nodze bez smyczy 

 • Przywołanie „Do mnie”

 • Komenda „Noga”

 • Skok przez przeszkodę z koziołkiem oraz przejście przez palisadę

 • Aportowanie koziołka 650g „Aport”

 • Zmiany pozycji siad / waruj 

 • Wysyłanie naprzód

 • Pozostawanie w pozycji waruj

 

Sprawdź naszą ofertę:

Zajęcia prowadzimy w przyjazny dla Ciebie i Twojego szczeniaka sposób. Otrzymasz ogrom wiedzy na temat wychowania i szkolenia psa od doświadczonego trenera psów, który szkoleniem zajmuje się od ponad dekady.

 1 lekcja - 50 zł/60 minut Lekcja niezobowiązująca, po przystąpieniu do kursu odliczamy koszt lekcji

GALERIA

 Pakiet lekcji oraz koszt ustalamy indywidualnie

TROPIENIE SPORTOWE IGP

Tropienie sportowe - tzw. "ślady" to pierwsza część egzaminu IGP. Na każdym poziomie zaawansowania pies podczas egzaminu pracuje na 10-metrowej lince lub bez linki w 10-metrowym odstępie od przewodnika. W trakcie kursu nauczysz swojego psa pracy w kwadracie węchowym, podążania za śladem własnym oraz obcym, a także oznaczania przedmiotów na śladzie. Prowadzimy szkolenia i przygotowania psów do egzaminów kynologicznych z tropienia IGP FPr1,2,3 / IFH. 

 

Kurs jest prowadzony wg. regulaminu Związku Kynologicznego w Polsce.

 

 

Sprawdź naszą ofertę:

Posłuszeństwo sportowe IGP w Citydog.pl

 1 lekcja - 150 zł Teoria i praktyka pracy węchowej psa (Lekcja niezobowiązująca, po przystąpieniu do kursu odliczamy koszt lekcji)

450 zł

GALERIA

 Pakiet 5 lekcji, 45 minut

-

850 zł

 Pakiet 10 lekcji, 45 minut

-

Tutaj trenujemy:

 

Zapraszamy również osoby z pobliskich miast.

Szkolenie psów Bytom, szkolenie psów Tarnowskie Góry, szkolenie psów Chorzów, szkolenie psów Katowice, szkolenie psów Piekary Śląskie, szkolenie psów Radzionków, psie przedszkole Bytom, psie przedszkole Radzionków, psie przedszkole Śląsk, szkolenie psów śląsk

Kontakt

ul. Niepodległości 17, Bytom

Szkoła dla psów Citydog