Szkoła dla psów Citydog

ul. Niepodległości 17, Bytom

Kontakt

Szkolenie psów Bytom, szkolenie psów Tarnowskie Góry, szkolenie psów Chorzów, szkolenie psów Katowice, szkolenie psów Piekary Śląskie, szkolenie psów Radzionków, psie przedszkole Bytom, psie przedszkole Radzionków, psie przedszkole Śląsk, szkolenie psów śląsk

Zapraszamy również osoby z pobliskich miast.

Tutaj trenujemy:

 

+

 Pakiet 10 lekcji obrony cywilnej

 Pakiet 10 lekcji posłuszeństwa

+

 Pakiet 18 lekcji obrony cywilnej

 Pakiet 18 lekcji posłuszeństwa

4000 zł

2500 zł

1875 zł

 1 lekcja - 100 zł/60 minut Lekcja niezobowiązująca, po przystąpieniu do kursu odliczamy koszt lekcji

Szkolenia psów obronnych mają na celu uzyskanie wysokiej dyscypliny i szczególnego podporządkowania psa przewodnikowi. Obrona cywilna to nie to samo co obrona sportowa. Obrona cywilna to realne bronienie właściciela. Uczy psa zatrzymania napastnika i eliminuje bezsensowne pogryzienia, pozwala psu nabyć szczególną umiejętność panowania nad własnymi emocjami, poczucia pewności siebie, odwagi i opanowania, pozwala uzyskać stabilność psychiczną.

 

Zajęcia z szkoleń psa obronnego uczą go rozpoznawania sytuacji niebezpiecznych, w których ma odpowiednio reagować. Oprócz psa również jego przewodnik będzie się uczył, jak radzić sobie w sytuacjach zagrożenia i jak reagować by uniknąć konfliktu.

 

Szkolenie psa obronnego cennik:

PIES OBRONNY

GALERIA

Po zakończeniu pełnego kursu obrony cywilnej, szkoła CITYDOG oferuje Tobie i Twojemu psu dożywotnią retresurę, dzięki której utrzymasz nabyte umiejętności. Co roku oferujemy Ci kilka darmowych lekcji!

Nauczysz swojego psa rozpoznawania zagrożenia oraz odnajdywania się w niebezpiecznych sytuacjach, które mogą przytrafić się każdemu z nas. Jako przewodnik psa, nauczysz się jak reagować w sytuacjach zagrożenia, aby uniknąć konfliktu.

Uczęszczając na zajęcia z obrony cywilnej, zbudujesz z psem szczególną więź opierającą się na zaufaniu i pracy zespołowej. Pies stanie się Twoim najlepszym przyjacielem, który będzie gotów stanąć w Twojej obronie, kiedy będzie to konieczne.

Zbudujesz pewność siebie u Twojego psa, a dzięki temu unikniesz niespodziewanych napadów agresji, która może prowadzić do bezsensownych konfliktów lub pogryzień. Po zakończeniu kursu Twój pies będzie stabilny i opanowany.

DLACZEGO WARTO?

Zajęcia prowadzimy w przyjazny dla Ciebie i Twojego szczeniaka sposób. Otrzymasz ogrom wiedzy na temat wychowania i szkolenia psa od doświadczonego trenera psów, który szkoleniem zajmuje się od ponad dekady.

2022 © Szkolenie psów Bytom - Profesjonalna tresura i behawiorysta psa Bytom, Tarnowskie Góry, Psie przedszkole, Szkoła dla psów - CITYDOG.PL Wszelkie prawa zastrzeżone