2022 © Szkolenie psów Bytom, profesjonalna tresura psa Bytom, Tarnowskie góry, Psie przedszkole, Szkoła dla psów Bytom - CITYDOG.PL Wszelkie prawa zastrzeżone

Zajęcia prowadzimy w przyjazny dla Ciebie i Twojego szczeniaka sposób. Otrzymasz ogrom wiedzy na temat wychowania i szkolenia psa od doświadczonego trenera psów, który szkoleniem zajmuje się od ponad dekady.

DLACZEGO WARTO?

Zbudujesz pewność siebie u Twojego psa, a dzięki temu unikniesz niespodziewanych napadów agresji, która może prowadzić do bezsensownych konfliktów lub pogryzień. Po zakończeniu kursu Twój pies będzie stabilny i opanowany.

Uczęszczając na zajęcia z obrony cywilnej, zbudujesz z psem szczególną więź opierającą się na zaufaniu i pracy zespołowej. Pies stanie się Twoim najlepszym przyjacielem, który będzie gotów stanąć w Twojej obronie, kiedy będzie to konieczne.

Nauczysz swojego psa rozpoznawania zagrożenia oraz odnajdywania się w niebezpiecznych sytuacjach, które mogą przytrafić się każdemu z nas. Jako przewodnik psa, nauczysz się jak reagować w sytuacjach zagrożenia, aby uniknąć konfliktu.

Po zakończeniu pełnego kursu obrony cywilnej, szkoła CITYDOG oferuje Tobie i Twojemu psu dożywotnią retresurę, dzięki której utrzymasz nabyte umiejętności. Co roku oferujemy Ci kilka darmowych lekcji!

GALERIA

PIES OBRONNY

Szkolenia psów obronnych mają na celu uzyskanie wysokiej dyscypliny i szczególnego podporządkowania psa przewodnikowi. Obrona cywilna to nie to samo co obrona sportowa. Obrona cywilna to realne bronienie właściciela. Uczy psa zatrzymania napastnika i eliminuje bezsensowne pogryzienia, pozwala psu nabyć szczególną umiejętność panowania nad własnymi emocjami, poczucia pewności siebie, odwagi i opanowania, pozwala uzyskać stabilność psychiczną.

 

Zajęcia z szkoleń psa obronnego uczą go rozpoznawania sytuacji niebezpiecznych, w których ma odpowiednio reagować. Oprócz psa również jego przewodnik będzie się uczył, jak radzić sobie w sytuacjach zagrożenia i jak reagować by uniknąć konfliktu.

 

Szkolenie psa obronnego cennik:

 1 lekcja - 50 zł/60 minut Lekcja niezobowiązująca, po przystąpieniu do kursu odliczamy koszt lekcji

1875 zł

2500 zł

4000 zł

 Pakiet 18 lekcji posłuszeństwa

 Pakiet 18 lekcji obrony cywilnej

+

 Pakiet 10 lekcji posłuszeństwa

 Pakiet 10 lekcji obrony cywilnej

+

Tutaj trenujemy:

 

Zapraszamy również osoby z pobliskich miast.

Szkolenie psów Bytom, szkolenie psów Tarnowskie Góry, szkolenie psów Chorzów, szkolenie psów Katowice, szkolenie psów Piekary Śląskie, szkolenie psów Radzionków, psie przedszkole Bytom, psie przedszkole Radzionków, psie przedszkole Śląsk, szkolenie psów śląsk

Kontakt

ul. Niepodległości 17, Bytom

Szkoła dla psów Citydog