2022 © Szkolenie psów Bytom, profesjonalna tresura psa Bytom, Tarnowskie góry, Psie przedszkole, Szkoła dla psów Bytom - CITYDOG.PL Wszelkie prawa zastrzeżone

BEHAWIORYSTA

Rozwiązywanie problemów behawioralnych jest długotrwałym procesem. Najczęstszą ich przyczyną jest brak socjalizacji w pierwszych miesiącach życia psa. Pies nie potrafi zapanować nad swoimi emocjami i wyładowuje je w najwygodniejszy dla siebie sposób, najczęściej demolując mieszkanie, rozszarpując poduszki, ciągnąć na spacerach czy atakując inne psy, co niekoniecznie podoba się Tobie.  Takie zachowania mogą być objawami lęku separacyjnego, agresji smyczowej czy agresji lękowej. Zdarza się, że pies nawiązuję niezdrową relację z pozostałymi przedstawicielami swojego gatunku.

 

Dzięki konsultacjom behawioralnym zrozumiesz zachowania swojego psa, nauczysz się odczytywać jego emocje oraz potrzeby. Nie ma znaczenia wiek Twojego psa, ponieważ problemy behawioralne potrafią dopaść Cię na każdym etapie życia. Problemy w domu czy na spacerze przestaną istnieć. Sprawimy, że Twój pies zacznie cieszyć się psim życiem, a Twoje życie stanie się spokojniejsze.

 

W trakcie pierwszych konsultacji, wraz z właścicielem ustalimy indywidualny plan pracy. 

 

Konsultacje behawioralne cennik:

Psi behawiorysta w Citydog.pl

 Konsultacja wstępna - 100 zł/60 minut Lekcja niezobowiązująca, po przystąpieniu do kursu odliczamy koszt lekcji

 Kurs naprawczy - ilość lekcji oraz cenę ustalamy indywidualnie

DLACZEGO WARTO?

Podczas konsultacji pokażemy Ci jak pracować z psem, jakich zachowań od niego oczekiwać, a jakich unikać. Dowiesz się, jak zapobiegać niechcianym zachowaniom, tak abyście wzajemnie mogli cieszyli się życiem.

Konsultacje behawioralne prowadzimy w przyjemny i zrozumiały sposób. Przekażemy Ci naszą wiedzę na temat wychowania psa, odczytywania jego emocji oraz zaspokajania jego potrzeb. 

Komunikacja między Tobą, a psem jest bardzo ważna. Dzięki zajęciom behawioralnym dowiesz się jak odczytywać sygnały które daje Ci pies, a także jakie gesty w stosunku do psa wykonać.

Pomożemy Ci zbudować zdrową relację oraz więź między Tobą, a psem. Prawidłowa relacja, to podstawa do szczęśliwego życia, które zrodzi się w przyjaźń. 

Tutaj trenujemy:

 

Zapraszamy również osoby z pobliskich miast.

Szkolenie psów Bytom, szkolenie psów Tarnowskie Góry, szkolenie psów Chorzów, szkolenie psów Katowice, szkolenie psów Piekary Śląskie, szkolenie psów Radzionków, psie przedszkole Bytom, psie przedszkole Radzionków, psie przedszkole Śląsk, szkolenie psów śląsk

Kontakt

ul. Niepodległości 17, Bytom

Szkoła dla psów Citydog